• 504 570 969
  • Starowiejska 26, 05-240 Postoliska
  • Pon-PT: 10:00-17:00 / Sob: 10:00-14:00

Istnieją różne sposoby ogrzewania mieszkań, ale każde z nich to spore wydatki, z którymi trzeba się liczyć w każdym sezonie grzewczym. Nic więc dziwnego, że wszyscy poszukują sposobów na to, aby wygenerować w tym zakresie oszczędności. Takie właśnie możliwości daje kominek. W zależności od tego, na jakie rozwiązanie się zdecydujemy, to kominek może być dodatkowym źródłem ciepła do ogrzewania jednego pokoju, a także być znacznie bardziej zaawansowanym systemem, który pozwoli ogrzać lub tylko dogrzać również inne pomieszczenia. Tym samym ogrzewanie kominkiem można potraktować jako sposób na uzupełnienie istniejącej już instalacji niezależnie od jej rodzaju – odpowiednio dopasowany wkład kominkowy, który pomoże dobrać nasz doświadczony specjalista, sprawi, że będziemy mogli zaoszczędzić na wydatkach na paliwo stałe, energię elektryczną czy nawet gaz, a dom dogrzejemy za pomocą drewna, czyli najtańszego opału, jaki można dostać na rynku.

Przekonaj się o zaletach posiadania kominka!
Umów się na konsultację!

504 570 969

504 570 969

Różne rodzaje wkładów kominkowych

Sam kominek to oczywiście nie wszystko, aby ogrzewanie drewnem było wydajne i oszczędne. Konieczne jest zastosowanie do tego odpowiedniego wkładu kominkowego. W sprzedaży dostępych jest kilka rodzajów wkładów, a kluczowe jest zastosowanie w mieszkaniu takiego, który przyniesie nam najwięcej korzyści. Mamy długoletnie doświadczenie w branży wkładów kominkowych – fachowo doradzamy dobór właściwego wkładu i kierujemy się przy tym różnorodnymi czynnikami, dzięki czemu nasze wkłady kominkowe idealnie wpisują się w oczekiwania każdego klienta, który chce ogrzewać lub dogrzewać swoje mieszkania – pomożemy wybrać optymalne rozwiązanie pod tym względem. Wkłady kominkowe dzieli się przede wszystkim na ich funkcje, jakie mają pełnić w domu. Wyróżniamy wśród nich między innymi wkłady kominkowe powietrzne, z płaszczem wodnym oraz gazowe. Ponadto dzieli się je również ze względu na materiał, z jakiego zostały wykonane, np. żeliwne oraz stalowe.

Kominek w domu z odpowiednio dobranym wkładem kominkowym to gwarancja skutecznego ogrzewania mieszkania lub tylko dogrzewania go od czasu do czasu – to Ty decydujesz, jaka opcja będzie dla Ciebie najwłaściwsza, a my szukamy dla Ciebie najlepszego rozwiązania. Dzięki kominkowi przede wszystkim oszczędzisz na znacznie droższym ogrzewaniu na przykład za pomocą ekogroszku, peletu czy prądu, a ponadto zyskujesz wyjątkowy klimat w domu, jaki niesie ze sobą ogrzewanie za pomocą kominka – nic tak nie odpręża i nie relaksuje, jak właśnie płonące polana – to nie tylko przyjemne ciepło, ale również wyjątkowe, delikatne światło, które ma właściwości terapeutyczne. Wysłuchamy Twoich sugestii i rzetelnie doradzimy w wyborze wkładu kominkowego do Twojego mieszkania!

Przekonaj się o zaletach posiadania kominka!
Umów się na konsultację!

504 570 969

504 570 969

Katalog

Oto nasze produkty!

Kominki

Długoletnie doświadczenie nauczyło nas, jakie rozwiązania są najlepsze i najbardziej efektywne – prowadzimy sprzedaż wkładów kominkowych od sprawdzonych i renomowanych producentów!